neděle 7. dubna 2013

Jsem vzteklá - no a co? Může osvícený pochybovat?

Nehledám nic jiného než Život v jeho přirozené formě... v umění žít se skrývá to hledané osvícení, ale to, co vidím kolem, není většinou moc přirozené... a tak jednou za čas vypadnu ze své rovnováhy a pláču a vztekám se, že život není to, co si pamatuji "odjinud"... je proto má rovnováha nepravá? Nemyslím si... možná bůh do mne vložil tuhle krásnou vzpomínku na budoucnost, aby mi nedala zastavit se před ničím... je to ego? Nemyslím si... je to jen součást mé cesty...

A já píšu, právě teď ... v nerovnováze sebe sama... Možná proto, aby si každý uvědomil, zvláště ženy, že vše je v pořádku, když nejsme permanentně hodní a skvělí. Totiž ani já nejsem.
Nemůžu být 31 dní v měsíci 24 hodin denně inspirátorem, majákem světla pro všechny kolem. A mohla bych dělat, že ano. Bylo by to velmi jednoduché, jenom bych se občas přede všemi schovala, aby nikdo neviděl mé slzy, můj vztek, mé napovrch vyplouvající programy. Možná by se Vám to líbilo, protože pak byste mohli věřit iluzi, že lze dosáhnout permanentního stavu štěstí, že tam někde v dáli je bod, kde to všechno končí a už je vše jen krásné a jednoduché - ale to by vám ve výsledku ublížilo, protože byste pochybovali sami o sobě - "Vždyť ona to tak má. Co dělám špatně, že to tak ještě nemám." Řeknu Vám jedno - určitě je to tu krásnější a jedno-duší, barvy tohohle nového světa jsou reálnější, ale nikdo není z kola venku. Kdo tvrdí opak, pro toho mám jediný vzkaz - Pýcha předchází pád. My jsme ti, kteří se rozhodli jít až na dřeň sebe sama - pro pravdu, pro lásku - nevzdáme to v půlce jen proto, že druzí jsou "v pohodě".

Ten, kdo má v sobě nejvíce zášti, může říct, že takto se odhalovat je jen způsob, jak si získat pozornost. Jen hlupák ale může skutečnost považovat za exhibicionismus. Právě jsem nazvala potencionálního čtenáře hlupákem. Tady začíná skutečné dobrodružství, na webu Zdenky Blechové jsem četla: "Teprve, když jste mrtví pro druhé, jste živí pro Vesmír." Au, to bolí, to se egu nelíbí, fňuky fňuk - všichni mě musí mít rádi. Myslím, že tu pravdu začínám pociťovat celým svým tělem - mít odvahu konat tak, jak cítím, bez ohledu na následky. Mít odvahu mlčet, když nikdo neposlouchá a raději bloudí (a to i v případě bloudí-li směrem ke smrti,... au - je vůbec možný takový posun vědomí, zní to ujetě, strašidelně). A mně už je to jedno, jakými jmény mě mohou nazývat...  Protože kdybych kázala vodu a pila víno (i když hodně kyselé), nemohla bych se sama sobě podívat do očí.

Jsem v menstruační fázi Kouzelnice - takže bez upejpání - jsem nasraná, moje tělo otejká, v hlavě mi bubnuje tisíc řechtajících se trpaslíků a z kolektivního vědomí mi do hlavy lezou samé chuťovky - včera před spaním jsem omylem byla přítomna znásilnění nějaké dívky, tuším, že to bylo v Americe. Proč já si to proboha dělám? ... Napíšu těchto pár řádek a pak půjdu pár dní "zvesela" umírat (protože menstruace je pro ženu smrt... a smrt znamená znovuzrození - to je cyklus, který nelze obejít, což mě v tuto chvíli docela uklidňuje - tam někde v dáli je světlo), mam takový pocit, že blížící se nov z nás vysaje jak vysavač dost nepěkností. Takže se nedivte, kdybyste měli pocit, že se Vám rozpadá tělo a chvílemi ztrácíte vědomí, ... a jsou tu ty pocity odnikud vyvěrající... pocity, že všechno, co znáte, znovu ztrácí smysl - proč se znovu a znovu vrací ten pocit, že jsem zas na začátku? 

To, že to v určitých dnech pociťujeme, neznamená, že jsme slabí - naopak znamená to, že jsme se rozhodli cítit sebe sama až do nitra každé buňky, znamená to, že už v sobě neschováváme vůbec nic, VŮBEC NIC, rozumíte mi? Být v ponoru není slabost, není chyba - je to odvaha. To, že si dovolujeme být procesem, znamená, že se ničemu nestavíme na odpor. To je cesta ke svobodě... a že to druzí tak nemají? No a co. My to máme takto. Jednou za čas máme potřebu se jednoduše vymáchat ve vlastní šťávě. Poznat se ze všech stran, i z těch odvrácených.

Po každém nádechu přichází výdech. Věčné jaro v duši je ještě daleko, Země je příliš zasraná našimi vlastními myšlenkovými výkaly, takže přes všechny ty super odhalené pravdy v posledních týdnech je realizace pohádky o nebi na zemi stále ještě trochu daleko, rok, deset let, sto let,... duši na tom nezáleží. Možná je trochu smutná z toho, že odmítáme, co je nám nabízeno. Jenže v tom je ten fór. Já neodmítám, žiju uplně jinou realitu než celý svět kolem a jsem z toho vyloženě posraná strachy, protože je nás zatím jenom pár. Tolik tlaků všude kolem, balancuju na špičce špendlíku. A za pár dní zas bude krásně, zas bude inspirace a tvořivost, ale teď je to takhle. Chápete? Teď člověk pochybuje o tom, jestli vůbec ušel nějakou cestu a jestli to mělo smysl. Jestli si všechno jenom nevymýšlí a netvoří si bláznivé příběhy ve vlastní hlavě, aby život měl alespoň trochu vyšší smysl. A jednou za čas všichni cítíme tu výčitku: Bože, makam na sobě jak šroub a co z toho - už mi zas bolí každá buňka v těle, chce se mi zvracet, krvácím z nosu i konečníku a na hrudi mi sedí slon, spíš tři sloni. A tak tu narážím na několik blábolů, které mě fakt dost dokáží nasrat, když jsem v této fázi (už jsem v ní nebyla pár měsíců, takže si to náležitě užívám - vlastně vím, že intervaly mezi takovýmito ponory se prodlužují, ale teď - teď prostě je vše jinak):
"Vaše tělo odráží stav Vaší duše." - bože, děláš si ze mě prdel? ... ne, nedělá, na rozdíl od všech kuřáků, alkoholiků a fanoušků fastfoodů já vím o každé buňce svého posvátného chrámu... už se nedokážu odpojit od sebe sama, necítit se...
"Stačí změnit myšlení a celý svět se promění." - jenže nebylo by to pak lhaní si do kapsy - radši budu znát obě strany mince bytí a cítit se skutečnější... neutíkám z boje, vím, že až přijde čas vylézt z tohoto ponorného výletu, budu vědět, jak změnit myšlení, objeví se ty správné afirmace... právě teď si ale připadam, jako bych si dupla sama sobě na krk a křičela si do ucha - Tak co proboha od toho života chceš, holka? Vlastně se docela těším  na výsledky, ale v tuhle chvíli tohle vnitřní šílenství nejde nijak zastavit.

A těch srdíčkovejch bludů, které pro tyhle fáze existence jednoduše neplatí, protože platit nemají, je požehnaně, jsou to všechny věty, hesla a fráze, které nás nutí CÍTIT SE ŠPINAVĚ... ale za pár dní budu zas i já srdíčková a budu možná srát někoho, kdo se bude cítit zrovna mizerně... hrajeme všechny role, jen někdo je hraje potajmu a skrývá svou bolest před druhými - ale to je jen ego ("Raději si těmito věcmi procházím o samotě. Nebudu přeci obtěžovat druhé. Nikoho to nezajímá. To si nemůžu dopřát - takový luxus být v procesu."), ego chce před druhými vypadat bezchybně, bojí se nepřijetí, bojí se odsouzení... ale pro takové pochybovače máme jen toto: Myslíte, že je to sranda - publikovat takovýhle výblitek vnitřních procesů? Už jste o sobě někdy mluvili před druhými tak, abyste neuhlazovali každou hranku sebe sama, abyste nevytvářeli falešný obraz sebe sama? Zkuste si to, pak si povíme o procesech, které s takovým odhalováním vnitřní nahoty přichází...

Bojím se uznat svou vlastní hodnotu, protože se bojím svého vlastního ega. Ale ono už dávno není mým pánem a tohle je jen jeho další způsob, jak mě držet v šachu. A tak dovoluji "těm vyspělejším" mi srát na hlavu - ale víte co - my jsme na sobě nepracovali proto, abychom pak dovolili druhým říkat nám, co máme a co nemáme "správně". Kdybych se viděla očima těch, kteří mne milují, nikdy bych o sobě už nepochybovala...

My jsme dosáhli nového způsobu bytí a jediným naším úkolem je doopravdy tomu uvěřit, vidět svou hodnotu a nenechat se zviklat nejrůznějšími pochybovači, s nimiž máme mít pouze a jen sou-cit, neboť oni ještě nenalezli stezku pravdivého a zodpovědného bytí. My tu v té nové realitě teď pobíháme jak zmatená kuřata a hledáme, čeho se chytnout. Haló, je tu někdo, kdo to má jak já? Staré lekce byly ukončeny, proto si dost z nás připadá znovu jak na začátku... jen konečně přestaňme do této reality tahat ty, kteří se nerozhodli tu být, to nám bere veškerou naši sílu...

Venku je zima, já to Zemi přeju - taky by se mi nechtělo zpod peřiny, kdybych nemusela. A co to znamená pro Člověka - máme možnost z našich těl dostat ještě pár těch uložených debilit pochybností o sobě sama, co nám tam během věků bylo nastrkáno, co jsme si tam nastrkali sami. 

Můj děda je v nemocnici, asi brzo umře (nebo taky ne, může tu být i dvacet let, viděla jsem to ve vizi, byla tak silná, že ani já sama ji nedokážu zpochybnit - jsou tu různé potenciality podle toho, jak moji příbuzní využijou tuhle událost k vnitřní transformaci - a jeho duše je ochotná pro spásu svých dětí umřít, to je síla, co?), moje sestřenice potratila a moje máma je v amazonském pralese a zažívá pocity bezmocnosti - možná jí dojde, že tam toho může pro všechny udělat více než tady. Řekla jsem jí to. Ale Uslyšela mne? Moje tělo se trhá na kusy, jak by rádo reagovalo starým způsobem. Já jsem ani nebrečela, nejsem smutná, já smrti rozumím, jen je blbé, že v tomhle nikdo nerozumí mně... tak mám trochu výčitky svědomí, už jako teenager jsem si připadala chladná, když jsem měla nakreslit samu sebe, zobrazila jsem se jako kostku ledu. Já umím milovat, umím se radovat a umím cítit hluboký smutek své duše, ale osvobozuji se od teatrálních emočních dramat. Smrt je super možnost k transformaci nejbližších. Tak je to. A já se koukám, jak jsou všichni posraní z doktorských keců, musí na chemoterapii, chemoterapie mu pomůže... volají všichni jednohlasně, zatímco ho více a více zabíjejí - zmůžu já tady něco? A tak sem tam něco řeknu a občas padne slovo na úrodnou půdu... nejvíc u mámy, protože ta se rozhodla vystoupit ze starého, ona trpí tíhou vlastní lekce bezmocnosti a uvědomování si nových hodnost, a to jí dává sílu ke změně. Aspoň doufám. Věřím jí.

Kdysi by nás upálili, ... možná mě upálili, i tebe,... minimálně nás vyhnali z vesnice, posmívali se nám, občas po nás hodili třeba rajče, někdy i kamen. Vědomí se do tohoto světa struktur nehodí. Vědomí si totiž dělá, co chce. Ale může mi doprčic někdo vysvětlit, proč si těmi pocity méněcennosti mrvíme životy i teď. S multidimenzionálním vědomím se minulost i budoucnost stávají paralelní rovinou k té naší Tady a Teď... moc s tou multidimenzionalitou ale pracovat neumíme. Prostě nádech - výdech - JSEM V BEZPEČÍ A JSEM MILOVÁNA.

No, .... a to jsem Vám prosím chtěla jenom napsat, že je možné, že pár dní budu mimo a nebudu psát...

Toto jsou pravdy nového bytí:

 1. Já mám hodnotu a důvěřuji tomu, co si myslím, co cítím a čemu věřím. Za tím si stojím v pevnosti své duše, neboť bůh je ve mne jako já.
 2. Mám své hranice, a i když jejich dodržování se může druhým zdát až nesmyslné - pro mne je to životně důležité, neboť jejich překračování zabíjí mé spojení s duší.
 3. Nejsem zodpovědná za zkušenost ani za pocity druhých. A nemilosrdně a bezpodmínečně se odpojuji od všeho, co není mé.
 4. Nevstupuji nikomu do zkušenosti, nepřebírám za něj zodpovědnost a nesnažím se vyřešit jeho problémy. Pokud mám konat z vůle univerza, ucítím to až v morku kostí.
 5. Je nepokorou odmítat dary univerza, ať přicházejí pro nás jakkoliv nesmyslnou cestou. Jsem zodpovědná kráčet cestou, která mi byla předurčena, a k tomu potřebuji dostatek všeho.
Autor článku: Jana Anamel Mráčková 

Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě včetně aktivního odkazu na http://poselstviohne.blogspot.cz.


Děkuji za příspěvky - č.ú. 1384419103/080020 komentářů:

 1. Milá Anamel,moooc pěkně jsi popsala mých posledních cca deset dnů,samozřejmě s individuálními odchylkami.Je mi na blití ze sebe,z ostatních,z her,které mezi sebou hrajeme.Už je nechci a najednou je tu strach z té prázdnoty přede mnou ,a vůbec co s ní.A strach z toho,že můžu,a že se vlastně není na koho zlobit.Ve světlejších chvilkách mi dochází,že to není z tohoto života,z hlubin rodu se přes nás proudí bordel a tak čistíme.Sakra ,ale proč já?Vina,trest,strach z trestu,strach z odmítnutí a vyloučení,...No,když stojíš na hranici,tak už je fakt jedno,co si kdo o tobě myslí.Adam a Eva,zas to všecko hodili na ženskou.Bůh ale není idiot,je v lidské přirozennosti,že to co je zakázané je nejlákavější.Nesmíš myslet na růžového slona!Kdoví jak to bylo...Ale co s tím dědičným hříchem...No je to mazec,stávám se pozorovatelem sama sebe a dýchám.Na víc v tuto chvíli nemám.No a co

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můj život byl zničen, když můj manžel mě poslal, balení po 13 let jsme byli spolu. Byl jsem ztracený a bezmocný po vyzkoušení, takže mnoho způsobů, jak se dostat svého manžela zpět ke mně. Jeden den v práci, jsem byl vyrušen, a to s vědomím, že můj šéf mi volal, tak se posadil a zeptal se mě, co to bylo o, řekl jsem mu a on se usmál a řekl, že nebyl žádný problém. Nikdy jsem nepochopil, co tím myslí to nebyl žádný problém dostat zpět můj manžel, řekl, že použil kouzlo se dostat zpět svou ženu, když ho opustila kvůli jinému muži, a teď jsou spolu až do data a zpočátku jsem byl šokován něco slyšel od můj šéf. Dal mi e-mailovou adresu DR Odion, který pomohl mu dostat svou ženu zpět, nikdy jsem věřil, že to bude fungovat, ale neměl jsem na vybranou přicházející do styku s výroky, které jsem si udělal, a požádal o mých informací a že můj manžel byl schopen navrhnout, aby mu hodit kouzlo a já jsem mu poslal podrobnosti, ale po dvou dnech, moje matka mi volal, že můj manžel byl prosil, že mě chce zpátky, nikdy jsem věřil, protože to byl jen sen a já musel spěchat na místo mé matky a ke svému největšímu překvapení, klečel můj manžel prosit mě za odpuštění, že mě i dítě chce zpátky domů, když jsem dal Dr. Odion konverzaci ohledně náhlou změnou svého manžela a on objasnil mi, že bude můj manžel mě miloval až do konce světa, že nikdy neopustí kvůli jiné ženě. Teď já a můj manžel je zase dohromady a začali dělat vtipné věci neudělal dříve, dělá mi to radost a dělat to, co má dělat jako muž bez neodbytná. Prosím, pokud budete potřebovat pomoc jakéhokoli druhu nouzi, obraťte se na DR Odion o pomoc. Jeho e-mail je (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.

   Vymazat
  2. Můj život byl zničen, když můj manžel mě poslal, balení po 13 let jsme byli spolu. Byl jsem ztracený a bezmocný po vyzkoušení, takže mnoho způsobů, jak se dostat svého manžela zpět ke mně. Jeden den v práci, jsem byl vyrušen, a to s vědomím, že můj šéf mi volal, tak se posadil a zeptal se mě, co to bylo o, řekl jsem mu a on se usmál a řekl, že nebyl žádný problém. Nikdy jsem nepochopil, co tím myslí to nebyl žádný problém dostat zpět můj manžel, řekl, že použil kouzlo se dostat zpět svou ženu, když ho opustila kvůli jinému muži, a teď jsou spolu až do data a zpočátku jsem byl šokován něco slyšel od můj šéf. Dal mi e-mailovou adresu DR Odion, který pomohl mu dostat svou ženu zpět, nikdy jsem věřil, že to bude fungovat, ale neměl jsem na vybranou přicházející do styku s výroky, které jsem si udělal, a požádal o mých informací a že můj manžel byl schopen navrhnout, aby mu hodit kouzlo a já jsem mu poslal podrobnosti, ale po dvou dnech, moje matka mi volal, že můj manžel byl prosil, že mě chce zpátky, nikdy jsem věřil, protože to byl jen sen a já musel spěchat na místo mé matky a ke svému největšímu překvapení, klečel můj manžel prosit mě za odpuštění, že mě i dítě chce zpátky domů, když jsem dal Dr. Odion konverzaci ohledně náhlou změnou svého manžela a on objasnil mi, že bude můj manžel mě miloval až do konce světa, že nikdy neopustí kvůli jiné ženě. Teď já a můj manžel je zase dohromady a začali dělat vtipné věci neudělal dříve, dělá mi to radost a dělat to, co má dělat jako muž bez neodbytná. Prosím, pokud budete potřebovat pomoc jakéhokoli druhu nouzi, obraťte se na DR Odion o pomoc. Jeho e-mail je (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.

   Vymazat
 2. OHEN... Praskajici jiskry-jiskrici teplo. Teple srseni-srsici jasno. Jasne svetlo-svetelny plaminek. Plamenne plapolani-plapolajici zar. Zhave rudy ohen-ohniva laska. Laskyplny plamen-plamenna radost. Radostne horeni-horici zahuba. Zhoubny popel-popelavy prach. Prasne nic-nic? Osviceni... /Eveline Dacher/ AMAEL OBJIMAM NA DIALKU...

  OdpovědětVymazat
 3. Přesné-to samé-bez umění to vypsat-to nevadí-sprostá jak dlaždič jsem stejně-jako stejně v prdeli.A baví mě to,i tam-no...,aspon si to nazvu! a na tom se dá jít dál...cesta jak se konečně -jednou- vidět v celé kráse.Lezem abychom se po/u/znali...
  Led-milovat-radovat:chápu,totéž,po letitém tápání/cítím asi divně/ jsem zjistila že já to potřebuju mít ze středu,a celistvě,jakoby bez po/citů,to gró jež je Pravdou-pak je ta propojenost a proud a láska-jak to nazvat?jedno/duše...a může se projevit třeba vášnivým řevem,nebo při koukání do blba...ne hrou ,,budeme na sebe hodní"...Tak.Děkuju,dnes obzvlášť B.

  OdpovědětVymazat
 4. Není potřeba obhajovat svou existenci.

  OdpovědětVymazat
 5. To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com
  Slibuji, že vaše problémy jsou řešeny okamžitě. Poté, co byl ve vztahu s ním sedm let, on mě opustil, jsem udělal všechno, co mohu přivést ho zpátky, ale marně. By pro lásku cítím pro něj, prosil, ale odmítl jsem vysvětlil můj problém na někoho on-line a navrhla bych raději poslala Spellcaster, kdo by mi pomohl, aby mu kouzlo zpátky, ale já jsem ten, kdo nikdy věřil v kouzlech, neměl jinou možnost, než se snažit to, poslal kolečko, řekl žádný problém vše bude v pořádku do tří dnů, můj bývalý zpátky ke mně do tří dnů, kouzlo bylo obsazení a překvapivě druhý den to bylo kolem 4:00 hod. Můj bývalý mi zavolal, byl jsem tak překvapen, odpověděl hovor a vše, co řekl, že byl tak líto všeho, co se stalo, chtěl jsem, což mám rád tolik. Byl jsem tak šťastný, překvapený. Od té doby Slíbil jsem, že všichni budou vědět, že nikdy nebude mít problém vztahu, který budu odkazovat na spell džbánu o pomoc. Každá osoba může potřebovat pomoc závodníka, jeho e-mail drsunnydsolution1@gmail.com~~HEAD=dobj nebo přidat mě na WhatsApp +2348077620669

  On také dělal mnoho kouzlo-like,
  (1), chcete, aby vaše ex zpět.
  (2) Vždy máte noční můry.
  (3) Má být podporovány ve své kanceláři
  (4) Chtěli byste dítě.
  (5) Chcete být bohatý.
  (6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
  (7) potřeba finanční pomoc.
  8) Chtěli byste mít pod kontrolou tohoto manželství
  9) Chcete být přitahovány k lidem
  10) Bezdětnost
  11) POTŘEBUJETE manžela / manželky
  13) Jak vyhrát loterii
  14) PROMOTION SPELL
  15) OCHRANA SPELL
  16) Kouzlo PODNIKÁNÍ
  17) jasně dobrá práce
  18) lék pro každou nemoc / H.I.V.
  Spojit se s ním dnes na adrese: drsunnydsolution1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Velký dík Dr. Brown, který mi pomohl otěhotnět.
   Jsem Stephanie Williamsová z USA, po více než 4 roky teď mé manželství Byl jsem se snaží otěhotnět. Můj manžel a já jsme byli svědky plodnost specialista. Udělali jsme jednu IUI bez úspěchu. Můj manžel má počet spermií, který jde nahoru a dolů, lékař doporučil ho užívat doplněk stravy Proxeed, kterou dělá více než 3 roky s žádnou změnou v situaci, mého manžela, který má nízký počet spermií? Prostě se mi zdá, že v případě, že spermie nejsou schopny oplodnit vajíčko nebude to jedno, kolik jsou produkovány. Já jsem byla tak zmatená, dokud jsem kontaktoval této mocné kouzlo ricinový on-line, který jsem viděl řadu svědectví o tom, jak on pomohl tak mnoho z nich, takže jsem poslal Dr. Browna mail a řekl jsem mu všechno mé trápení a bolesti, kterou mi odpověděl a požádat me ne plakat nic víc, že ​​mu pomůže, poslal mi nějaké instrukce a opatrnost, Dr. Brown (kouzlo kolečko) provedli rituál práva a koupil jsem si nějaké předměty k dokončení práv a řekl mi, že mít sex s manželem ve 2-týdenní tohoto úkolu jsem se cítil závrať a šel jsem k lékaři a bylo potvrdit, že jsem byla těhotná, díky Dr. Brown píše chrám teď jsem si matku skákací chlapeček a radost byla obnovena do mého rodinného života a jsem rád, pokud někdo potřebuje takovou pomoc nečekejte celý život čas, aby si pomoc při otěhotnění kontaktní Dr. Brown nyní na jeho osobní e-mail: dr.brownlovespellhome@gmail.com Tel: +27846918903

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj všichni,
   Am Sharon prohnaný chcete sdílet své svědectví o tom, jak můj manžel vrátil domů. Můj manžel odešel z domova pro dva rok poté, co jsme dostali jsme tvrdě dotaz jsem hledal pomoc, kdo se dostat mého manžela zpátky ke mně, řekl jsem svému příteli o svém problému, řekla mi, že je zde je dobré kouzlo obstarávat kdo mi může pomoci dostat svého manžela zpět ke mně se tam vezmi mě a řekl jsem muže o mém
   Problém a řekl, že se chystá, aby mi pomohl dostat ho zpátky jsem si myslel. Byl žertoval he stranu bych měl jít a ve třech dnech se můj manžel vrátí domů ke mně. Čekal jsem na ten den pro mého manžela se chystá vrátit domů téhož dne jsem spal, když mi můj manžel zavolat a řekl mi je z boku domu a byl jsem velmi šťastný za to, co velký kouzlo kolečko jsem tě chci aby mi pomohla děkuji pánu prorok momodospelltemple@gmail.com pro dobývat mé
   manžel zpátky ke mně. Prosím, vím, že tě budu potřebovat jeho pomoc kontakt mu e-mail momodospelltemple@gmail.com, že vám může pomoci věřím v pomoc moc je to skvělý člověk.

  OdpovědětVymazat
 8. Jmenuji se lilian N.This je velmi radostný den mého života, protože pomocí Dr.saguru prokázal ke mně mi pomáhají dostat své ex manžela zpět svou magii a kouzlo lásky. Byla jsem vdaná za 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel byl opravdu podvádění na mě a hledal žádost o rozvod, ale když jsem narazil Dr.saguru e-mailu na internetu o tom, jak mu pomohl tolik lidí dostat své ex zpět a pomoci upevnění relationship.and aby si lidé, aby byl šťastný v jejich vztahu. jsem vysvětlil svou situaci k němu a pak hledat jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případu a tady jsem teď slavit, protože můj manžel změnit úplně v dobrém. Vždycky chtěl být se mnou a nemůže dělat nic bez mého daru. Jsem opravdu těší své manželství, co je to skvělý oslavu. Budu mít na svědectví na internetu, protože Dr.saguru je opravdu skutečný kouzlo kolečko. Nevíte si rady pak Kontaktujte DOCTOR SAGURU TEĎ pomocí emailu: drsagurusolutions@gmail.com~~HEAD=pobj nebo +2349037545183 On je jediná odpověď na váš problém a máte pocit šťastný ve své relationship.and Jeho také ideální v 1. kouzlo lásky 2 WIN ex zpět 3 plod života 4 PROMOTION SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 BUSINESS SPELL 7 dobrou práci SPELL 8 LOTTERY kouzlem a soudním případu kouzlo.

  OdpovědětVymazat
 9. Jmenuji se Laura Woods a jsem z USA. Chci rychle sdělit světu, že existuje reálná on-line kouzlo kolečko, které je silný a opravdový, Jmenuje se Dr.AKPABIO. Pomohl mi v poslední době sejít můj vztah s mým ex, který mě abadoned. Když jsem kontaktoval Dr.AKPABIO vrhl kouzlo lásky pro mě a můj bývalý, který řekl, že nemá nic společného se mnou mi zavolal znovu a začal mě prosit. On je zpátky s takovou láskou a péčí. Dnes jsem rád, aby vám všichni víme, že toto kouzlo kolečko má pravomoc, aby milence zpět. Teď jsem spokojený se svým ex. Každému, kdo čte tento
  článek a potřebuje jakoukoli pomoc jako vyhrát loterií, získání zaměstnání, krása kouzla plodném věku, duchovní ochrana, JOB PROMOTION, bylinné péče, PENÍZE kouzlo, HIV kouzlo. Dr.AKPABIO může také nabídnout všechny typy pomoci, jako sejít manželství a vztah, vulkanizační všech typů onemocnění, soudních případů, těhotenství kouzlo, duchovní ochranu a hodně je víc. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím této e-mailové drakpabioosulalaspells@gmail.com~~pobj. Můžete také volat nebo WhatsApp ho +2349061670869..

  OdpovědětVymazat
 10. Big Díky Dr.Iroko mé jméno je Caroline Webb. Já jsem z United States Jsem zde, abych šířit celou práci reálného spell kolečka s názvem Dr.Iroko, kteří jen mi pomohl získat zpět svou jednotu s mým manželem a aby náš vztah velmi silnější a přinesla radost a štěstí do našeho marriage.He také vyléčil rakovinu prsu mé sestry. kontaktovat ho dnes v některé z vašich problémů:
  1. PŘÍPRAVA Váš bývalý milenec zpátky.
  2. ROZVOD kouzlo.
  3. VÍTĚZNÉ loterií
  4 plodném.
  5. vytvrzování HIV a mnoho dalších.
  6. BYLINNÁ CARE.
  9. BEAUTY kouzlo.
  10. BUSINESS CHARMS.A
  Můžete ho kontaktovat pomocí tohoto e-mailu; irokospiritualspellcaster@hotmail.com~~HEAD=dobj.

  OdpovědětVymazat
 11. Můj život byl zničen, když můj manžel mě poslal, balení po 13 let jsme byli spolu. Byl jsem ztracený a bezmocný po vyzkoušení, takže mnoho způsobů, jak se dostat svého manžela zpět ke mně. Jeden den v práci, jsem byl vyrušen, a to s vědomím, že můj šéf mi volal, tak se posadil a zeptal se mě, co to bylo o, řekl jsem mu a on se usmál a řekl, že nebyl žádný problém. Nikdy jsem nepochopil, co tím myslí to nebyl žádný problém dostat zpět můj manžel, řekl, že použil kouzlo se dostat zpět svou ženu, když ho opustila kvůli jinému muži, a teď jsou spolu až do data a zpočátku jsem byl šokován něco slyšel od můj šéf. Dal mi e-mailovou adresu DR Odion, který pomohl mu dostat svou ženu zpět, nikdy jsem věřil, že to bude fungovat, ale neměl jsem na vybranou přicházející do styku s výroky, které jsem si udělal, a požádal o mých informací a že můj manžel byl schopen navrhnout, aby mu hodit kouzlo a já jsem mu poslal podrobnosti, ale po dvou dnech, moje matka mi volal, že můj manžel byl prosil, že mě chce zpátky, nikdy jsem věřil, protože to byl jen sen a já musel spěchat na místo mé matky a ke svému největšímu překvapení, klečel můj manžel prosit mě za odpuštění, že mě i dítě chce zpátky domů, když jsem dal Dr. Odion konverzaci ohledně náhlou změnou svého manžela a on objasnil mi, že bude můj manžel mě miloval až do konce světa, že nikdy neopustí kvůli jiné ženě. Teď já a můj manžel je zase dohromady a začali dělat vtipné věci neudělal dříve, dělá mi to radost a dělat to, co má dělat jako muž bez neodbytná. Prosím, pokud budete potřebovat pomoc jakéhokoli druhu nouzi, obraťte se na DR Odion o pomoc. Jeho e-mail je (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.

  OdpovědětVymazat
 12. Můj život byl zničen, když můj manžel mě poslal, balení po 13 let jsme byli spolu. Byl jsem ztracený a bezmocný po vyzkoušení, takže mnoho způsobů, jak se dostat svého manžela zpět ke mně. Jeden den v práci, jsem byl vyrušen, a to s vědomím, že můj šéf mi volal, tak se posadil a zeptal se mě, co to bylo o, řekl jsem mu a on se usmál a řekl, že nebyl žádný problém. Nikdy jsem nepochopil, co tím myslí to nebyl žádný problém dostat zpět můj manžel, řekl, že použil kouzlo se dostat zpět svou ženu, když ho opustila kvůli jinému muži, a teď jsou spolu až do data a zpočátku jsem byl šokován něco slyšel od můj šéf. Dal mi e-mailovou adresu DR Odion, který pomohl mu dostat svou ženu zpět, nikdy jsem věřil, že to bude fungovat, ale neměl jsem na vybranou přicházející do styku s výroky, které jsem si udělal, a požádal o mých informací a že můj manžel byl schopen navrhnout, aby mu hodit kouzlo a já jsem mu poslal podrobnosti, ale po dvou dnech, moje matka mi volal, že můj manžel byl prosil, že mě chce zpátky, nikdy jsem věřil, protože to byl jen sen a já musel spěchat na místo mé matky a ke svému největšímu překvapení, klečel můj manžel prosit mě za odpuštění, že mě i dítě chce zpátky domů, když jsem dal Dr. Odion konverzaci ohledně náhlou změnou svého manžela a on objasnil mi, že bude můj manžel mě miloval až do konce světa, že nikdy neopustí kvůli jiné ženě. Teď já a můj manžel je zase dohromady a začali dělat vtipné věci neudělal dříve, dělá mi to radost a dělat to, co má dělat jako muž bez neodbytná. Prosím, pokud budete potřebovat pomoc jakéhokoli druhu nouzi, obraťte se na DR Odion o pomoc. Jeho e-mail je (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.

  OdpovědětVymazat
 13. Jsem zde, abych svědčil, co tento velký kouzelník udělal pro mě. Nikdy jsem nevěřil v kouzlení, i když jsem byl v pokušení zkusit to .. můj manžel a já jsem měl spoustu problémů soužití, vždycky nebude dělat mi radost, protože se zamiloval do jiné ženy mimo manželství, já všechno možné, aby zajistily, že můj manžel opustit tuto ženu, ale čím více mluvím s ním cítím větší smutek, takže moje manželství padal vede k rozvodu, protože jsem již péči. Takže se vší tou bolestí a utrpení, rozhodl jsem se obrátit na sesilatele DR. Isikolo aby zjistil, jestli se věci mohou zacvičit mezi mnou a mým manželem znovu. Toto kouzlo kolečko DR. Isikolo mi řekl, že můj manžel je opravdu pod velkým kouzlo, které bylo okouzlila nějakým kouzlem, tak jsem řekl bych dělal všechny normální věci znovu. On šel dopředu a obsazení kouzlo pro mě, po 3 dnech odlévání kouzlo úplně změnil můj manžel dorazil omluvil říkat, jak se ke mně choval, že nebyl sám, opravdu děkuji DR. Isikolo přivést zpět svého manžela Chci, aby všichni kontaktovat pro ty, kteří mají problém s problematikou manželství a problém vztahu, který vyřeší za vás. Vaše e-mailová adresa je zde isikolosolutionhome@gmail.com
  A vaše mobilní telefonní číslo +2348133261196

  OdpovědětVymazat
 14. My Name Lisa, chci poděkovat Dr. MADU za kouzlo udělal pro mě, když jsem přišla o manžela na jinou dámu na své pracovní místo, Dr Madu seslat kouzlo lásky pro mě a za 2 dny můj manžel vrátil domů, aby mě a mé děti s tolik lásky, pokud budete potřebovat jeho pomoc !! Můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: maduutemple @ gmail.com nebo přidejte ho co-app +2349038103368.

  OdpovědětVymazat
 15. Jmenuji se Barbara a já jsem založil v Norsku. Můj život je zpátky !!! Po 1 roce zlomeného manželství mi manžel opustil dvě děti. Cítila jsem se, jako by se můj život chtěl skončit, skoro jsem spáchal sebevraždu, byl jsem po dlouhou dobu emoční. Díky kouzelníkovi nazývanému Dr. Isikolo, který jsem se setkal online. V jeden věrný den, když jsem procházel internetem, jsem narazil na řadu svědectví o tomto konkrétním kouzelníku. Někteří lidé svědčili o tom, že přivedl jejich ex lásku zpět, někteří svědčili o tom, že obnovuje lůnu, léčí rakovinu a jinou nemoc, někteří svědčí o tom, že může kouzlit, aby zastavil rozvod a tak dále. Také jsem se setkal s jedním konkrétním svědectvím, byla to o ženě, která se jmenovala Sonia, svědčila o tom, jak přivedl svou Ex milenku za méně než dva dny, a na konci svědectví ona upustila e-mailovou adresu Dr. Isikolo. Poté, co jsem všechno přečetl, rozhodl jsem se to zkusit. Kontaktoval jsem ho e-mailem a vysvětlil mu můj problém. Za pouhých 48 hodin se můj manžel vrátil ke mně. Vyřešili jsme naše problémy a jsme ještě šťastnější než předtím, doktor Isikolo, je opravdu nadaným mužem a nepřestanou ho publikovat, protože je to skvělý muž ... Pokud máte problém a hledáte skutečný a skutečný Kouzelník k řešení všech vašich problémů pro vás. Vyzkoušejte High isikolosolutionhome@gmail.com kdykoli, může být odpovědí na vaše problémy. Zde je jeho kontakt: isikolosolutionhome@gmail.com nebo jej zavolejte na číslo +2348133261196

  OdpovědětVymazat
 16. MUSÍŠ ČÍST:

  Ahoj všichni, Jmenuji se Susan Philips, jsem z Kanady. Chci sdílet svá sláva a svědectví s vámi všem, už dlouho jsem bolest, můj manžel opustil mě všem, protože jsem nemohl mít dítě pro něj a chudoba byla všude kolem nás, dokud mě kamarád na mne nenavázal kouzelník, který jí pomohl se svým vlastním těhotenským problémem, jsem byl odkázán na doktora Ogundeleho a on mi řekl, abych se nemusel bát, že moje problémy byly vyřešeny, protože jsem přišel k němu, on mi odnesl kouzlo a můj manžel se vrátil abych ho přijala zpátky, ne tak dlouho po tom, co jsem těhotná a potřebuji finanční změnu v mé rodině, doktor Ogundele je jako Žádný jiný kouzelník, který mi pro mě vynesl peníze a dnes a moji rodina jsou finančně stabilní a dělám to skvěle, věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dovolte, abyste věděli, že toto kouzelnické seskupení má moc spojovat rodiny a moc, aby vám finančně vyhovovalo. protože jsem teď spokojen s mým husbanddem, kontaktuje ho za pomoc a budu znovu šťastný. Díky Dr.Ogundeleovi v zájmu těch, kteří potřebují jeho pomoc, kontaktujte jej na e-mailu: ogundeletempleofsolution@gmail.com nebo jeho telefonní číslo: +27618920352, můžete mu také poděkovat za mne, kontaktujte dr. Ogundele a zjistíte, že je šťastný.

  OdpovědětVymazat
 17. Úžasné svědectví o kouzelníku, které mi přivedlo mého manžela. Jmenuji se Jacira, já jsem rodák z Walesu, ale bydlí zde v češtině a já jsem šťastně ženatý s krásným a pečujícím manželem s dítětem . Velmi velký problém se objevil v mé rodině před několika měsíci, mezi mým manželem a já, tak strašným, že přišel k soudu pro rozvod, řekl, že nikdy nechtěl zůstat se mnou znovu, už mě miluješ, a tak jsem z domova vytáhl své věci a udělal mě i mému dítěti hroznou bolestí, snažil jsem se všech možných prostředků, abych ho vzal zpět, po tom, co jsem moc žertoval, ale to všechno bezvýsledně potvrdil že se rozhodl a nikdy mě nechtěl vidět znovu. Takže jeden večer, když jsem se vrátil z práce, jsem se setkal s mým starým přítelem, který se zeptal mého manžela. Tak jsem jí vysvětlil každou věc, tak mi řekla, že jediný způsob, jak můžu vrátit mého manžela, je navštívit kouzelnické kolečko, protože to opravdu fungovalo i pro ni, takže jsem nikdy nevěřil ale neměla jsem jinou možnost, než se řídit její radou, a pak mi dala e-mailovou adresu kouzelníka, kterou navštívila před několika měsíci, drujiagbeblacktemple @ gmail.com. Takže příští ráno jsem poslal e-mail na adresu, kterou mi dala, a kouzelník, který mi odpověděl, mě ujistil, že dostanu svého manžela zpátky do dalších 72 hodin, co je úžasné prohlášení !! Nikdy jsem nevěřil, takže mluvil se mnou a řekl mi všechno, co potřebuji udělat. Pak příští tři dny, tak překvapivě, že můj manžel, který mě nevolal za minulý měsíc, mě zavolal, aby mě informoval že chce, aby mě a můj kluk doma, Tak úžasné! Tak jsem se vrátil domů ten stejný týden, s velkou láskou a radostí, omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a mému dítěti. Pak od toho dne byl náš vztah silnější než jak to bylo předtím, díky tomuto člověku jsem teď velmi šťastný, takže ti budu radit, abych laskavě navštívil tentýž webový server drujiagbeblacktemple@gmail.com, pokud jsi v takovémhle stavu, nebo máte nějaký problém související s manželskou depresí. Takže díky Dr. ujiagbe za to, že jsem přivedl svého manžela a opět přinesl mé rodině velkou radost, jste skvělý pán pane.

  OdpovědětVymazat