úterý 9. října 2012

Láska jako směr, sexuální energie jako léčení dotekem

Každý muž je mým partnerem, každá žena je mým obrazem. Všichni jsou mou skrytou či odhalenou částí mne samé. In Lak´ech.

V Srdci je místa dostatek a zvětšuje se, čím více lásky cítím ke všem lidem. V mém životě jsou v posledních měsících ale nově lidé, ke kterým cítím Lásku, jejíž rozměry neznám a zatím prozkoumávám. Je to absolutní Touha duše po bytí s tímto člověkem zde v Hmotě, ta touha se projevuje v srdci skrze dosud nepoznaný cit a skrze tělo proudícími energiemi. Před pár měsíci bych to mohla považovat za zamilovanost či sexuální poblouznění, dnes už vím, že je to posvátný dar od Stvoření, který říká: Jdi a tvoř. A nelze se proti tomu postavit a říct - to nejde, mám tyhle a tyhle překážky... překážky neexistují, energie chce být projevena, energie potřebuje jít na Zem, a to jedině skrze dotek člověka k člověku daný v absolutním odevzdání, respektu a zároveň vědomí sebe sama jako jedinečného aspektu Stvoření.

Tabu sociálních původů, rozdílné zkušenosti, věku i pohlaví jsou rozrušena. Dotek dostává jiný rozměr, je to vyjádření absolutní úcty k druhému, je to vědomí, že já léčím tebe a ty léčíš mne, navzájem se integrujeme. Učíme se hledat hranice. Dotekem můžeme vykonat to, co žádná slova nedokážou. Poznání. Je to jako výbuch supernovy, když se propojí, co se propojit má.

Otázkou je - Jsme připraveni či nepřipraveni přijmout tento dar?

Je potřeba zrušit vše, co do nás vložila naše historie, církev, rodina, odložit nesoulady pocházející z ega a strachu, vše, co se projevuje žárlivostí, pocity zrady, viny atd., to vše odložíme a půjdeme sami za sebou. Je to osvobozující cítit, že je možná existence jiného rozměru Lásky, projevující se naprostou úctou a respektem všech zúčastněných, nemluvím zde o žádných sexuálních orgiích, mluvím zde o projevení energií v těle jako něco, co je přirozené a říká nám, jdi a přiviň se k tomuto člověku, vdechni do něj sebe sama a zároveň nalezni hranici mezi poznáním a pokušením. A pak hledej, proč se tento člověk objevil ve tvém životě, zasaď ho obrazu v rámu svého života a pochopíš...

S Láskou a odvahou Anamel

5 komentářů:

 1. Krásne podané - ano súhlasím. Hľadám to celý život, A nešlo, NEšLO... :-/.
  Až, a to ja som na také informácie nikdy neverila, povedalA múdra žena, že môja rodová ženská vetva je postihnutá Kliatbou. A preto žiadnA z NáS nenašla to pravé.
  Skúsili sme kliatbu vyzmizíkoať. min. rok 14. októbra.
  Nič objavné sa v roku neudialo, vlastne áno, zjavil sa niekto, a zas zmizol, existuje "len" virtuálne spojenie. Po roku presne na deň 14.10. noc, čiže pred pár dňami som mala tento sen :
  mladý muž vošiel do izby kde bola moja mama a ja. Podišiel k nej, mlčky sa k sebe naklonili a tak stáli ona opretá hlavou o jeho hruď.
  Potom sa otočil ku mne, povedala som : vitaj v našom dome..
  Pomaly som dvíhala viečka, naše oči sa stretli. Bolo to úľavné, nádejné.

  Ďakujem Anamel za sdielanie.. Bed

  OdpovědětVymazat
 2. Dodávam - je milé, tento článok ste uverejnili 9.10. na moje narodeniny :-)
  Ku snu : mama je 41 rokov po smrti, 40 rokov vraj neopustila , neodišla z tejto zemskej reality, akosi nemohla... no a práve pred rokom som ju vyprevádzala do svetla za pomoci tej múdrej pani.
  B

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Bed, ano, jsou věci mezi nebem a Zemí a je na čase, abychom tomu důvěřovali a šli za voláním, ... lidé, ke kterým nás to táhne (ať je to moudrá žena či jedno osudové setkání s nějakým mužem), nám mohou sdělit informaci, předat energie, které potřebujeme pro další kroky na naší cestě za svobodou. Dnes máme možnost vyčistit naše rody, a to pouhým "mávnutím proutku". Často se stane, že tu kletbu jsme uvrhli sami na sebe, abychom již nemuseli prožívat bolest, kterou máme spojenou s traumaty, která nastávala, když jsme se otevřeli nějakému muži. Je zde ale hodně naděje na vyléčení a na to, aby se věci začaly dít jinak, v Lásce, ten sen je krásným znamením. Děkuji. An.

  OdpovědětVymazat
 4. Velmi pekne napisane, suhlasim. Vdaka Bed.

  OdpovědětVymazat