úterý 9. října 2012

Žena ubyla Sílu muže, pak teprve byla pošpiněna

Je ještě jedna Pravda, která musí být vyslovena, a to že historie, která je podávána ve školních lavicích, není zcela přesná.

Kdysi dávno, v temných dobách historie, žena poznala svou Sílu, která jí byla dána jejím spojením se Zemí, Intuicí a cykličností. Tuto svou sílu proměnila v moc a nadvládu nad Mužem. Z milenců a ochránců se stali otroci. Žena byla první, která zneužila sexuální energii a koncentrovala ji namísto k tvorbě, k bohapusté destrukci. A muž v běhu dějin našel jediný způsob, jak toto běsnění zastavit - zrušit posvátnost všeho, čím je Žena. To je rovnováha a spravedlnost našeho vývoje. Žena nyní vnitřně touží po trestu a muž musí toto naplňovat, a tak jsme v tiché hádce, kde základní premisy nikdy nebyly vysloveny.

Je to dokonalý plán pádu a nyní jsme zde, abychom si navzájem odpustili a přestali se ptát, jestli byla dříve slepice či vejce.

Ženo, cítíš se ublížena, ale pohlédni skrze vlákna svého DNA ještě dále, nalezni ve svém srdci a ve svém těle způsob, jak znovu nastolit rovnováhu.

Žádné komentáře:

Okomentovat