čtvrtek 16. února 2012

Modlitba vděčnosti

"Dřív než se lotos stane lotosem, musí se prodrat bahnem."


Děkuji za možnost žít na této planetě a podílet se na této skvělé době. Uvědomuji si, že ne každý dostal takovou šanci. Je to mé rozhodnutí být zde. Vystáli jsme si velkou frontu, abychom tady mohli být....


Slibuji, že nepromarním potenciál svého života a budu žít a konat ve jménu Lásky a Radosti. Naučím se vesmírným i pozemským zákonům, budu milovat Matku Zemi, neboť Ona je nyní mým domovem, budu milovat i každou bytost na Ní, neboť každý je mým bratrem a mou sestrou. Je mým posláním chránit a opatrovat Matku Zemi a spolu s Ní a mou lidskou rodinou vytvořit ráj na zemi. 


Věci, které se nyní dějí, jsou velkolepé a já nebudu plýtvat svou energií na strach a obavy, neboť vše je v naprostém pořádku. Velká hra se blíží do finále, všichni hrají podle pravidel, všichni hrají skvěle a já jim za to děkuji. Děkuji za to dobrodružství, které můžeme všichni prožívat. Nenechám se již oklamat svými protihráči a budu si udržovat Pravdu a Lásku ve svém srdci, nikdo už mě nedokáže zmanipulovat k pochybnostem a strachu. 


Jsem Věčnost a jako věčné vědomí odevzdávám všechny své strachy a potřeby...


Probouzím Léčitele i Učitele ve mne. Dovoluji si býti Žákem. Přijímám vesmírnou hojnost a štěstí. Probouzím tvořivou sílu ve mne. Otevírám své srdce a pozvedám Pochodeň, nechť mé Světlo zažehne jiskry v srdcích všech lidí, nechť mé světlo pohladí Matku Zemi, nechť mé světlo potěší Vesmír. 


Já jsem .... Anamel, hvězda zrozená z Boha...

Žádné komentáře:

Okomentovat